You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładowanie...

O firmie NADIXDlaczego
MY?


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ze świetnym rozeznaniem na rynku, która dba o interesy swoich klientów. Praca jest naszą pasją a co za tym idzie, angażujemy się na każdym etapie współpracy, by produkt jaki dostarczamy sprostał wymaganiom naszych klientów oraz naszym oczekiwaniom.

NASZA
MISJA


Branża metalowa czy stolarska charakteryzuję się wysokim zapyleniem na produkcji co przekłada się na szereg komplikacji na miejscu pracy. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań pozwalających na obniżenie zapylenia, na poprawę bezpieczeństwa oraz efektywności pracowników.

CO
ROBIMY?


Zajmujemy się produkcją kompleksowych rozwiązań zmniejszających zapylenie w miejscu pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo ściany lakiernicze, centrale nawiewno-grzewcze, plena nawiewowe oraz stoł szlifierskie. Wszystko z myślą, by poprawić wydajność oraz bezpieczeństwo na miejscu pracy.

Ściana lakiernicza

Parę słów o nas


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. W pierwszym okresie działalności zajmowaliśmy się głównie projektowaniem i produkcją ścian lakierniczych. Doświadczenie zdobyte na tym polu pozwoliło nam w krótkim czasie poszerzyć ofertę o kolejne produkty.
W tym momencie oferujemy Państwu ściany lakiernicze, stoły szlifierskie, odciągi do trocin oraz wiorów metali, centrale nawiewno-grzewcze a także plena nawiewne.

Produkujemy według własnych projektów ale jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować produkt według wytycznych Klienta. Naszą misją jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości produktów oraz bezkonkurencyjnej obsługi klienta.
Siedziba naszej firmy mieści się w Mielcu na Podkarpaciu ale nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski oraz Europy.